درباره ما

شرکت راهبران فن آوری پاسارگاد(سهامی خاص) با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه طراحی و تولید نرم افزاری مبتنی بر وب بر اساس تجارب خود در عرصه تولید نرم افزارهای حوزه یادگیری الکترونیک، اقدام به طراحی سرویس ابری OMEGA LMS نمود. زیرساخت این سرویس از نرم افزار LMS ( Learning Management System ) تولید شده در شرکت راهبران بهره می برد. این نرم افزار به صورت کامل توسط کارشناسان راهبران طراحی و تولید شده است. در معماری این نرم افزار ویژگی های شاخص نرم افزارهای مشابه در بازار بین المللی و الگوهای بومی یادگیری در کنار هم قرار گرفته و ابزار جامعی را برای فرآیند آموزش و یادگیری دیجیتال فراهم کرده است.

شرکت راهبران سال هاست در عرصه وب با نام تجاری IranDNN به عنوان مرجع فارسی پرتال DotNetNuke در ایران شناخته می شود. این شرکت پروژه های متعددی را در سطح ملی پیاده سازی کرده است که با مراجعه به سایت IranDNN رزومه فعالیت شرکت قابل مشاهده و ارزیابی می باشد. این تجارب در کنار سالها فعالیت تخصصی در حوزه تولید سامانه های آموزش مجازی ( LMS و EMIS= Education Management Information System ) منجر به طراحی سرویسی شده است که از نظر قوام معماری نرم افزاری و سهولت کاربری از جایگاه مناسبی برخودار است.

این سرویس با طرح مفاهیم جدید در عرصه یادگیری دیجیتال، تغییرات تکنولوژی، بازخورد مشتریان و ایده های جدید به صورت مستمر به روز می شود و یک جریان رو به رشدی را در بازار یادگیری الکترونیک پیش خواهد برد.

سرویس ابری آموزش مجازی اُمگا به گونه ای طراحی شده است که شخص حقیقی و حقوقی می تواند به راحتی از طریق این سرویس فرآیند آموزش مجازی خود را راه اندازی نماید. دوره های آموزشی خود را تعریف، محتوای الکترونیک آموزشی خود را در سامانه باگذاری نماید و فراگیران دوره ها را مشخص کند. سپس به کنترل و مدیریت فرآیند یادگیری بپردازد تا اهداف آموزشی محقق شود.

همه سازمان ها، ادارات، شرکت ها و مراکز آموزشی می توانند از این سرویس برای اهداف آموزشی خود استفاده کنند. آموزش های استخدامی، آموزش های ضمن خدمت، مباحث توسعه فردی، آموزش های آکادمیک و غیر آکادمیک، آموزش بخش فروش، آموزش نمایندگی ها، آموزش مشتریان، آموزش های حوزه منابع انسانی، همه و همه می تواند با استفاده از این سرویس به صورت مجازی و با مزایای آموزش مجازی ارائه شود.

اساتید و خبرگان حوزه های مختلف می توانند بدون نیاز به هرگونه فضای فیزیکی و محدودیت زمانی، صرفاً با استفاده از این سرویس فرآیند آموزشی خود را به صورت مستقل ایجاد نمایند.

قطعاً مهمترین ویژگی های این سرویس:

  • تسهیل فرآیند آموزش و یادگیری
  • کاهش هزینه های آموزش و یادگیری
  • ایجاد یک جریان مستمر درآمدی برای اساتید و خبرگان و ارائه کنندگان آموزش ها
  • حذف محدودیت های زمانی و مکانی برای مدرس و فراگیر
  • کاهش هزینه های واحدهای آموزش و منابع انسانی سازمان ها و ادارات و شرکت ها
  • دسترسی همیشگی به آموزش ها برای فراگیران اعم از پرسنل، مشتریان، نمایندگی ها، دانشجویان، پژوهشگران، متقاضیان استخدام و سایر قشرهای فراگیران
  • عدم نیاز به تدارک زیرساخت های سخت افزاری یا نرم افزاری
  • افزایش اثربخشی آموزش و یادگیری